Domů > Obce > Klenčí pod Čerchovem > Městys Klenčí pod Čerchovem > Poplatek za užívání veřejného prostranství

Zde můžete uhradit místní poplatek za užívání veřejného prostranství v souladu s obecně závaznou vyhláškou č. 8/2023, o místním poplatku za užívání veřejného prostranství.
K úhradě budete potřebovat znát účel záboru veřejného prostranství (účel je uveden v článku 5 odstavci 1 obecně závazné vyhlášky, plochu záboru veřejného prostranství (zaokrouhluje se na celé metry čtvereční nahoru) a počet dní záboru veřejného prostranství. Poplatek za umístění zařízení sloužících pro poskytování prodeje, skládek a zařízení cirkusů je stanoven paušální částkou.

Poplatník je povinen podat správci poplatku ohlášení nejpozději v den zahájení užívání veřejného prostranství. Pokud tento den připadne na sobotu, neděli nebo státem uznaný svátek, je poplatník povinen splnit ohlašovací povinnost nejblíže následující pracovní den.

na organizaci

Městys Klenčí pod Čerchovem

Požadované údaje

* Povinné pole

Cenové údaje

Doplňte počet dnů a plochu podle účelu záboru veřejného prostranství (mezi účelem A - K)

měs.
týd.

Chystáte se zaplatit poplatek za zvolenou službu.
Po zaplacení bude poplatek připsán odpovídající organizaci
do 2 pracovních dnů.
Po kliku na odkaz POKRAČOVAT budete přesměrování k platbě.

Vyplněním požadovaných údajů v rámci formuláře pro zadání platby Klientem bude uzavřena smlouva o poskytnutí služby mezi Klientem a Plzeňským krajem, jejíž obsah vyplývá z údajů vyplněných v rámci formuláře pro zadání platby, z obchodních podmínek a z poučení o zpracování osobních údajů.